Geotronics Polska

Przez cały czas funkcjonowania wdrażamy nowoczesne technologie w pozyskiwaniu danych pomiarowych jak i w opracowywaniu ich wyników, podnosimy swoje kwalifikacje i zdobywamy nowe doświadczenia. Szybkie i bezbłędne wykonywanie zleceń na najwyższym poziomie technicznym zapewniają wysoko wykwalifikowane zespoły geodezyjne oraz sprzęt najnowszej generacji. Dynamicznie dostosowujemy się do zmian w tej dziedzinie nauki, jak również postępu technologii. Jesteśmy wykonawcami systemu ASG-EUPOS (Aktywna Sieć Geodezyjna EUPOS) który jest systemem referencyjnym opartym o sieć naziemnych stacji referencyjnych obsługiwanych przez urządzenia marki Trimble. W ramach działalności serwisu prowadzimy naprawy odbiorników GPS oraz tachimetrów i kontrolerów marki Trimble a także rektyfikację i naprawę geodimetrów. Wydajemy świadectwa sprawdzenia i rektyfikacji instrumentów.

Spectra System Sp. z o.o.

Działalność podstawowa Spectra System Sp. z o.o. koncentruje się na sprzedaży hurtowej akcesoriów i sprzętu geodezyjnego. W ofercie firm znajduje się specjalistyczna aparatura pomiarowa (zarówno sprzęt optyczny jak i wykorzystujący technologie satelitarne) i osprzęt przydatny w codziennej pracy geodety (tyczki, łaty, poziomice, farby geodezyjne). Poza podstawową działalnością Spectra System Sp. z o.o. prowadzi działalność mającą charakter typowo uzupełniający podstawową dziedzinę aktywności tj. zajmuje się serwisowaniem urządzeń pomiarowych (okres użytkowania urządzeń w branży często znacząco wykracza poza zakres czasowy gwarancji producenta), ale również realizacją szkoleń specjalistycznych w zakresie technologii geodezyjnych. Od 2009 r. kolejnym fundamentem działalności dystrybucyjnej firmy stał się udział w przetargach publicznych.

Trimtech Sp. z o.o.

Firma Trimtech Sp. z o. o. buduje dla Państwa najnowocześniejszą w Polsce sieć stacji referencyjnych o zasięgu ogólnokrajowym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu geodezyjnego oraz oferowaniu usług dla branży geodezyjnej. Budowana przez naszą firmę sieć stacji referencyjnych VRSnet.pl jest dostępna dla wszystkich użytkowników odbiorników satelitarnych. W ramach usług naszej sieci oferujemy dane korekcyjne sieciowe RTK, dane korekcyjne z pojedynczej stacji referencyjnej, udostępnianie satelitarnych obserwacji odnoszących się do stacji referencyjnych oraz udostępnianie opracowanych danych obserwacyjnych GNSS na podstawie plików przesłanych przez Użytkowników.